Nozzeevent

Atrakcje na wesele

szyld

ATRAKCJE

szyld

Na dzisiejszych weselach nie tylko muzyka może zapewnić gościom niezapomnianą zabawę. Młode Pary coraz częściej decydują się na wkomponowanie do scenariusza przyjęcia wielu różnorodnych zabaw, które jeszcze bardziej urozmaicają wieczór i pozwalają na podkreślenie jego niepowtarzalności. Jest to doskonały pomysł! Atrakcje na wesele prosto z Krakowa podkręcą zabawową atmosferę, rozweselą gości i zachęcą ich do wspólnego świętowania – razem z NozzeEvent sprawisz, że Twoje wesele na długo zapadnie w pamięci i sercach imprezujących!

Spersonalizowana oprawa muzyczna

Organizację atrakcji na wesele w Kielcach, Krakowie czy Katowicach rozpoczynamy zawsze od podstaw, czyli oprawy muzycznej. Nie mamy do tego żadnych wątpliwości – nie ma dobrej zabawy bez dobrej muzyki! Proponujemy jednak coś innego niż zwykle. Chcemy, by Wasze przyjęcie w jak największym stopniu odzworozywało Wasze ulubione gatunki muzyczne, ukochany styl i odpowiednią klasę, którą powinno charakteryzować się wesele. W naszej ofercie znajdziecie kilka opcji opraw – szeroki wachlarz możliwości sprawia, że z pewnością dobierzecie coś, co przebije wszelkie oczekiwania!

Jakie atrakcje wprowadzić na weselu, aby zachwycić gości?
fotobudka na wesele krakow kielce katowice

Oferujemy trzy pakiety: Standard, Premium i VIP.

Podział ten nie jest przypadkowy – chcieliśmy, by oprawę muzyczną można było dopasować nie tylko pod kątem przygrywanych melodii, ale i samego składu muzyków. Możesz zdecydować się na duet DJ’a z Wodzirejem, którym może towarzyszyć albo doskonały saksofonista, albo wokalista zapierający dech w piersiach. 

Pakiet VIP posiada najbogatszy skład – wybierając go, wszyscy wymienieni profesjonaliści znajdą się na Twoim weselu, zabawiając weselnych gości i zamieniając ten czas w niezapomniany!

Oryginalne urozmaicenie przyjęcia

Oklepane tradycje mogą odejść w niepamięć – teraz nadeszła pora na coś, czego wcześniej nigdy nie widzieliście na żadnym weselu! Rozkoszny bufet i zachwycająca oprawa muzyczna to obowiązek każdej udanej imprezy, warto jednak zadbać o to, by niespodzianek było jeszcze więcej. W ofercie NozzeEvent zawarliśmy atrakcje na wesele, które zachwyciły już niejednego, nawet najbardziej doświadczonego imprezowicza. Co więc proponujemy? Więcej niż myślisz!

Świetnym sposobem na urozmaicenie weselnego przyjęcia jest skorzystanie z usług mobilnego barmana. Dzięki niemu, kubki smakowe Waszych gości będą w siódmym niebie! Niepowtarzalne przepisy, tajemnicze koktajle i zachwycające kombinacje smakowe sprawią, że stanowisko barmana stanie się głównym gwoździem programu, do którego stale będą wracać smakosze. Wiemy to z doświadczenia. Nasze barmańskie atrakcje na wesele zawsze wprowadzają gości w zachwyt – przekonajcie się o tym sami, zapraszając naszego profesjonalnego barmana, który swoim wieloletnim doświadczeniem i doskonałymi umiejętnościami wprowadzi imprezę na jeszcze wyższy poziom!

Szczypta magii w pierwszym tańcu

Oferowane przez nas atrakcje na wesele w Katowicach, Kielcach, Krakowie  nie dotyczą jednak wyłącznie kwestii związanych ze świetną muzyką i rozkosznymi drinkami. W naszej ofercie znajdziecie również sposób na podkreślenie magii podczas pierwszego tańca, który jest tak ważnym punktem podczas każdego wesela. Niepowtarzalność chwili i jej niezwykłą rolę podkreślić można dzięki zastosowaniu odpowiednich trików, które wprowadzą całość aranżacji w odpowiedni nastrój, nadając sali wyjątkowej atmosfery. Świetnym sposobem na to jest ciężki dym. Co to takiego?

Ciężki dym należy do wciąż rzadko spotykanych atrakcji podczas wesel, kiedy pomiędzy zakochaną Parą Młodą a gośćmi zaczyna unosić się biała, opadająca mgła. Chmura lekko sunie po parkiecie, nadając scenerii niezwykłego klimatu i sprawiając wrażenie, jakby pierwszy taniec odbywał się w samym niebie. Czy to właśnie nie tak właśnie czuje się Młoda Para podczas tego pięknego dnia?

Szaleństwo w sercu i na zdjęciach

O czym warto jeszcze pomyśleć podczas planowania atrakcji na wesele? O zachowaniu wspomnień, do których tak bardzo lubi się wracać. Najlepszym sposobem na to jest uwiecznienie magii tego niepowtarzalnego dnia na zdjęciach. Zadaniem tym zwykle zajmuje się profesjonalny fotograf, który następnie przygotowuje doskonałą galerię momentów, które udało mu się uchwycić podczas imprezy. Szaleństwo gości można jednak zachować w inny sposób – fotobudką! Możliwość samodzielnego wykonania wyjątkowego zdjęcia pozwoli gościom na większa dawkę szaleństwa i naturalne zachowanie przed kamerą. To właśnie ta odrobina chaosu pozwoli na zachowanie najlepszych wspomnień.

Nasze fotobudki zachwyciły już gości na setkach imprez w wielu miastach – taka atrakcja na weselu w Kielcach, Krakowie czy Katowicach zawsze sprawiała, że fotografie wychodziły najbardziej spontanicznie i zabawnie. A czy istnieje lepszy sposób na utrwalenie w pamięci imprezowego szaleństwa niż dzięki szalonym zdjęciom?

Przekonaj się o tym sam, korzystając z profesjonalnych usług NozzeEvent – zgłoś się do nas po najlepsze atrakcje na wesele! Gwarantujemy, że dzięki nam, ta wyjątkowa noc będzie niezapomniana!

Nasze realizacje

Gotowy na imprezę?

Zaplanuj ją z nami!