Nozzeevent

Fotografia

szyld

Fotografia

szyld

Fotografia ślubna to sztuka, która w piękny sposób potrafi uchwycić najważniejszy dzień w życiu młodych zakochanych.  To nie tylko papierowa pamiątka, ale cały wachlarz emocji, miłości oraz szczęścia, zarówno pary młodej, jak i osób, które postanowiły towarzyszyć im w tym pięknym i uroczystym dniu. Zdjęcia ślubne to wspomnienia na całe życie nie tylko dla Was, ale i dla Waszych dzieci i wnuków.

Wybór dobrego fotografa na wesele nie może być przypadkowy. Każde zdjęcie z tego dnia musi opowiadać jakąś historię. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do kompozycji, kadrów i śledzenia na bieżąco tego, co dzieje się podczas uroczystości i zabawy, abyście mogli stale przeżywać to na nowo, przypominając sobie wszystkie emocje i magię chwili.

Nasza  firma oferuje usługi  fotografów z wieloletnim doświadczeniem, w pełni angażujących się w zdjęciowe kompozycje, bo wiemy, jak ważne będą po latach. Nasi fotografowie są dyskretni i niezauważalni podczas uroczystości, dzięki czemu wyjątkowe kadry przepełnione zostają spontaniczną energią, bez zbędnej sztywności i pozowania. Jeśli więc poszukujesz profesjonalnego fotografa na wesele w Kielcach, Katowicach, Krakowie i okolicach – świetnie trafiłeś.

Każdy ślub jest inny, niepowtarzalny, dlatego koncepcję na zdjęcia z wesela opracowujemy razem z Wami. Na spotkaniu poznajemy Wasze potrzeby, gusta i styl, a po wspólnym wyborze wprowadzamy je w życie w tym szczególnym dniu. Ponadto, przygotowaliśmy dla Was poszczególne pakiety, dzięki czemu to Wy wybierzecie, na ilu zdjęciach chcecie upamiętnić ten wyjątkowy dzień.

fotobudka na wesele kraków

Każdy ślub jest inny, każdy z nich jest niepowtarzalny, dlatego koncepcję na zdjęcia z wesela opracowujemy razem z Wami.  Na spotkaniu poznajemy Wasze potrzeby, gusta i styl, a po wspólnym wyborze wprowadzamy je w życie w tym szczególnym dniu.

fotobudka na wesele kielce 

szczegóły pakietu
standard:

-Reportaż ślubny (7 godzin) : przygotowania,
ceremonia zaślubin, życzenia, wesele
-Sesja plenerowa w dniu ślubu (do 1 godziny, 10 zdjęć)
-50 fotografii poddanych profesjonalnej obróbce
-50 odbitek w formacie 15x23 cm
-250 fotografii przygotowanych do druku na
nośniku USB
-Spersonalizowana galeria internetowa
-Fotoalbum na 60 zdjęć

-3000pln-

Wybieram
fotobudka na wesele katowice

szczegóły pakietu
premium:

-Reportaż ślubny (10 godzin) : przygotowania, ceremonia zaślubin, życzenia, wesele
-Sesja plenerowa innego dnia, w 1-2 miejscach, ok.2-3h (20 zdjęć)
-80 odbitek w formacie 15×23 cm
-300 fotografii przygotowanych do druku na
nośniku USB
-80 zdjęć poddane autorskiej obróbce
-Spersonalizowana galeria internetowa
-Fotoalbum na 80 zdjęć

-3800pln-

Wybieram

szczegóły pakietu
vip:

-Reportaż ślubny (12 godzin) : przygotowania,
ceremonia zaślubin, życzenia, wesele
-Sesja plenerowa innego dnia w kilku wybranych
miejscach (4-6 godzin, 30 zdjęć) w dowolnej lokalizacji
do 50km od miasta Krakowa
-Sesja ślubna podczas trwania przyjęcia weselnego
bez dodatkowych opłat
-120 odbitek w formacie 15×23 cm
-400 fotografii przygotowanych do druku na nośniku USB
-120 zdjęć poddane autorskiej obróbce
-Spersonalizowana galeria internetowa
-Fotoalbum na 100 zdjęć

-4500pln-

Wybieram

Sesja ślubna w plenerze

Sesja ślubna w lesie to propozycja dla szukających miejsca cichego i intymnego, które podczas zdjęć pozwoli skupić się tylko na sobie. Niepowtarzalny klimat leśnych ścieżek, naturalna sceneria i gra promieni słonecznych przebijających się przez liście są genialnym tłem na sesję plenerową dla Młodej Pary.

fotobudka na wesele kielce 
fotobudka na wesele kielce 

Kraków jest miastem wielu możliwości… A może w góry? 

Klimatyczna, uczuciowa, pełna dobrej energii i prawdziwej, czystej miłości – taka właśnie może być Wasza sesja ślubna w górach.  Kolorystyczne kontrasty i niepowtarzalne widoki, które będą tłem dla Waszej miłości sprawią, że plener ślubny będziecie z sentymentem wspominać bardzo długo.

Sesja ślubna w plenerze

Sesja ślubna w lesie to propozycja dla szukających miejsca cichego i intymnego, które podczas zdjęć pozwoli skupić się tylko na sobie. Niepowtarzalny klimat leśnych ścieżek, naturalna sceneria i gra promieni słonecznych przebijających się przez liście są genialnym tłem na sesję plenerową dla Młodej Pary.

Kraków, a może góry?

Klimatyczna, uczuciowa, pełna dobrej energii i prawdziwej, czystej miłości – taka właśnie może być Wasza sesja ślubna w górach. Kolorystyczne kontrasty i niepowtarzalne widoki, które będą tłem dla Waszej miłości sprawią, że plener ślubny będziecie z sentymentem wspominać bardzo długo.

Pamiątka miłości w niezwykłej scenerii

Wyjątkowym tłem dla przepełnionych delikatnością i miłością fotografii może być również okolica jezior i stawów. Promienie słoneczne odbijające się w wodnym lustrze, subtelny wilgotny wiatr i niepowtarzalna sceneria – to wszystko sprawi, że zdjęcia nabiorą wyjątkowego klimatu, a minimalistyczne tło momentalnie przyciągnie uwagę do najpiękniejszego elementu kadru, czyli samych zakochanych. Pamiątka z sesji ślubnej w takiej scenerii dzięki profesjonalizmowi i wyjątkowemu podejściu naszego fotografa będzie z pewnością zachwycać przez wiele kolejnych lat.

Sakramentalne „tak” zatrzymane w czasie

Oprócz sesji plenerowej, niezwykle ważnym elementem dnia ślubu, do którego będzie się powracało najczęściej, jest chwila wypowiedzenia sakramentalnego „tak”. Reportaż ślubny należy zatem do najbardziej istotnych pamiątek, jaką zapewnić może fotograf na wesele w Katowicach, Kielcach czy Krakowie – miejsce nie ma tutaj znaczenia. Najważniejsza jest jedynie miłość i błogość, którą przepełnione są oczy Młodej Pary. Odpowiednie uchwycenie każdego z tych najważniejszych aspektów na zdjęciu: przygotowań do ceremonii, wypowiedzenia ślubnej przysięgi, wysłuchiwania wzruszających życzeń, sprawi, że wszystkie najpiękniejsze emocje zatrzymają się w czasie.

Uchwycona spontaniczność

Taktowność naszych fotografów na wesele sprawi, że staną się oni niezauważalni podczas całej uroczystości. Ich dyskrecja pozwoli na naturalne zachowanie gości, których spontaniczne uśmiechy zachowane zostaną na uchwyconych z ukrycia fotografiach.

Jeśli zatem poszukujesz idealnego fotografa na wesele, który zachwyci Cię swoim profesjonalizmem i dedykacją, bądź marzysz o taktowym fotografie na wesele lub pragniesz zatrzymać najpiękniejsze chwile w niepowtarzalnych kadrach – nie musisz już szukać dłużej. Skontaktuj się z nami, by omówić wszystkie szczegóły i sprawić, że Twoje weselne marzenia staną się rzeczywistością.

Nasze realizacje

Gotowy na imprezę?

Zaplanuj ją z nami!